Wczasy we Włoszech i w Hiszpanii - aktywny wypoczynek

Urlop wakacyjny albo uwzględniający każdy inny okres roku warto spędzić poza granicami kraju. Nie jest jednak konieczne , by wyjeżdżać daleko. Są bowiem możliwości wspaniałego wypoczynku w Europie, i to wypoczynku zróżnicowanego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jedni preferują aktywne formy wypoczynku; dla tych osób odpowiednie mogą być narty we Włoszech.


Inni wolą raczej wypoczynek bierny. W przypadku tych drugich właściwą propozycją mogą okazać się ciepłe plaże i pływanie w morzu. Jednym z najbardziej popularnych miejsc w Europie pod względem wakacyjnego wypoczynku jest położony na Morzu Śródziemnym archipelag wysp Balearów. Oferty typu „last minute Majorka” cieszą się ogromnym powodzeniem, podobnie jak wypoczynek na pozostałych wyspach. Zarówno Włochy, jak i Hiszpania są państwami oferującymi wielkie możliwości w temacie urlopów. To, co przyciąga przyjezdnych z Polski to w dużej mierze wyższe temperatury. Sprawdź ofertę wakacji w Hiszpanii - więcej tutaj.

Dla zwolenników nart

narty
Opracowanie: SkiStar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zwolennicy dyscyplin zimowych nie muszą jeździć na tłoczne krajowe stoki, by móc cieszyć się wypoczynkiem. W Polsce często jest sytuacja, że trasy nie są odpowiednio naśnieżone i są tam niekorzystne warunki do jazdy. Z drugiej strony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami, niepotrzebne są rozległe stoki za granicą. Wytaczający może okazać się mały stok na uboczu, o mniejszym nachyleniu, gdzie można ćwiczyć stopniowo swoje umiejętności. Pod hasłem „narty Włochy” znaleźć można w większości przypadków oferty dla zaawansowanych narciarzy, którzy mają już kilkuletnie doświadczenie. Wypoczynek w zagranicznych kurortach często niestety wiąże się z dużymi kosztami. Nie zawsze przyjezdnych z Polski stać na wypoczynek typu „Trentino narty”. Z drugiej strony oferty takie bywają niezwykle korzystne, ponieważ można napotkać korzystną promocję - sprawdź tutaj.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.