Indie to niesamowity, magiczny kraj - pojedź razem z nami

Jeśli posiadamy pieniądze, dużo chęci oraz naturalnie urlop do swobodnego wykorzystania często planujemy odkryć bardzo daleki kraj. Egzotyczne podróże pozwalają nam zmienić niemal całe swoje myślenie, są niezwykłą przygodą, którą pewnie będziemy pamiętali do końca życia!


last minute egzotyka
Który kraj jest generalnie przyjazny turystom, którzy chcieliby trochę pozwiedzać, poznać egzotyczne zwyczaje, jedzenie, trochę wypocząć, ale to wszystko bez nieustannego bania się o swoje bezpieczeństwo, majątek, a może nawet życie? Być może wakacje w Indiach są w stanie niejako nas odmienić?

Doceńmy mocniej takie kraje jak akurat Indie, ponieważ choć są zacofane, to jednakowoż infrastruktura wcale nie jest kiepska. Bez większego kłopotu będziemy mieli możliwość samodzielnie poruszać się po tym ogromnym państwie. To może omówmy kilka najbardziej znaczących tematów mających związek z Indiami. Zacznijmy od nasilenia występowania molestowania seksualnego, ale również gwałtów. Podstawowe pytanie: czy kobiety powinny obawiać się Hindusów? Z pewnością Indie nie są bezpiecznym krajem, w istocie statystyki dotyczące gwałtów są zatrważające. Jednakże jakby nie patrzeć większość turystek powraca do ojczyzny, radosna.

Należy naturalnie mieć respekt, uważać na swoje bezpieczeństwo, lecz nie należy zakładać, że czymś sensownym jest podarowanie sobie ]TAG=podróże do Indii - sprawdź terminy. Następna istotna kwestia to chociażby transport. Indyjskie pociągi są niesamowite, w sumie są jedną z większych atrakcji w tym państwie. Jeżeli wszędzie będziemy latali samolotem, to zapewne zwiedzimy większą liczbę niesamowitych miast, ale nie przeżyjemy wspaniałej przygody. No dobrze, lecz wakacje last minute egzotyka również są czymś urokliwym. Warto przynajmniej kilka dni przeżyć w urlopowym kurorcie...

Najpopularniejszy kurort turystyczny w tej części Azji to Goa. Malutki, w szczególności jak na indyjskie standardy, lecz to w sumie pod niektórymi względami najpiękniejsza składowa tego państwa. Piękna pogoda, dużo mniej biedoty, fajne plaże, smakowite jedzenie, kapitalne życie nocą: pobyt w Goa z całą pewnością spodoba się nam! Ceny również do wielkich nie należą, tak naprawdę wyłącznie bilet lotniczy do owego państwa jest drogi. Magiczne wakacje w tym kraju naturalnie nie każdemu będą się podobać, w końcu to był tekst o jednym z najbardziej dziwacznych krajów na Ziemi.
14-10-30 13:32:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.