Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Styczeń trwa w najlepsze, jest to doskonały czas dla fanów narciarskiego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem doświadczają prawdziwe natarcie narciarzy. Nic to zaskakującego, warunki bowiem na śnieżne szaleństwa są wymarzone.

Zakopane – stolica zimowego ferworu.

Wyprawy w góry
Zaczerpnięte z: http://www.citypictures.net/

Zakopane (przetestuj w promocji atrakcje w Zakopanem https://www.witowextreme.pl/) określane zimową stolicą Polski, jest drugim pod względem wielkości częścią Podhala. Usytuowane w Rowie Podtatrzańskim u stóp Tatr na wysokości 750–1126 m n.p.m.. Co roku na najsłynniejszej skoczni Zakopanego - Wielkiej Krokwi, organizowane są zawody o Puchar Świata w skokach narciarskich, odbywały się tutaj również czempionat w narciarstwie klasycznym.

Na co mogą liczyć narciarze?

Nie będzie przesadą stwierdzić, że w sezonie zimowym termin Zakopane stoki narciarskie jest częściej poszukiwane przez internautów niż najsłynniejsze nazwy młodzieżowych zespołów czy imiona przystojnych aktorów. Mieszkańcy posiadający kwatery czy pensjonaty w Zakopanem mają powody do zadowolenia - prognozy pogody przepowiadająduże opady, co zapowiada ośnieżone stoki i pełne wyciągi narciarskie Zakopane, a co za tym idzie – wielu turystów.
Dla narciarzy przygotowano dużo stoków i tras narciarskich o różnym stopniu trudności.

Jakie trasy narciarskie możemy znaleźć blisko Zakopanego?

zakopane hotel z basenem ma w ofercie kompleksy narciarskie takie jak Harenda Zakopane, Nosal Zakopane czy Polana Szymoszkowa Zakopane. Miejsca te oferują wyciągi linowe, krzesełkowe i orczykowe.
Narty biegowe, biegówki
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Zaczerpnięte z: ZnaneNieznane.pl

Nie zapominajmy wybierając się na stoki narciarskie w Zakopanem o zachowaniu rozwagi i sprawdzaniu pogody. Zimowe szaleństwa wymagają kondycji, przygotować się trzeba do nich dużo wcześniej, uprawiając sport w czasie całego roku i wzmacniając stawy. Nie należy również przeceniać swoich sił, nasz błąd może zakończyć się poważnym wypadkiem.

Niejeden kibic zimowych eskapad znajdzie w Zakopanem coś dla siebie. Dla osób które, nie chcą brać udziału w śnieżnych wojażach oraz szaleć na snowboardzie czy nartach, Zakopane oferuje inne atrakcje. Możemy spędzić przyjemnie czas w pubach i restauracjach, rozkoszując się grzanym winem i aromatyczną ciastem, obserwując górskie widoki za oknem (znajdź tutaj).
18-01-19 08:05:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.