Oryginalne pomysły na wakacje

Wakacje to miły czas, który należy przeznaczyć na relaks, a także na wyjątkowe doświadczenia. To jasne, że po roku wyczerpującej pracy każdy marzy wyłącznie o opalaniu się na gorącej plaży, sącząc z satysfakcją lodowatego drinka. Tak właśnie czyni wielu rodaków, którzy co roku masowo udają się na wakacje do gorących krajów, takich jak na przykład Maroko. Można rzec, że są to bardzo ograne cele wakacji, które dodatkowo nie zapewniają wielu wyjątkowych przeżyć.
wakacje, wczasy
Zaczerpnięte z: http://www.eccoholiday.com/
Osoby, które są spragnione niepowtarzalnych przeżyć, powinny udać się we wschodnim kierunku. Najbardziej atrakcyjnym miejscem dla polskich wczasowiczów jest Krym. Na tym półwyspie jest wiele urokliwych kurortów, w których można cudownie spędzić czas na wygrzewaniu się na plaży i podziwianiu zabytków. Interesującym miastem jest Teodozja, która gwarantuje przyjemne plaże i wygodny dojazd do pobliskich atrakcji dla gości. Niezwykle ważnym dla rodaków miastem jest Jałta, czyli miejsce, w którym przywódcy Sprzymierzonych zadecydowali o losie Polski po wygraniu II Wojny Światowej. W pobliżu miasta znajduje się wielki pałac – tam odbyła się wymieniona wyżej konferencja. Niedaleko również rozciąga się park z egzotycznymi roślinami.

Może zainteresują ciebie także

Nareszcie przyszło lato. Dokąd udać się na urlop?

Chorwacja - wakacje last minute
Opracowanie: Gianni Cumbo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. O słonecznych dniach marzyliśmy już od tak dawna. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W długie, chłodne wieczory umilaliśmy sobie czas, oglądając kolorowe zdjęcia z ubiegłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Natomiast w pracy, kiedy tylko kierownik nie patrzył, studiowaliśmy ulotki agencji podróży w poszukiwaniu najlepszych ofert.


Dla ludzi, którzy nie uwielbiają gorących klimatów (takich jak przykładowo tutaj: http://eccoholiday.com/region/grecja/zakynthos), polecamy wycieczkę do serca Ukrainy. Kijów posiada wiele zabytków, w tym przepiękne kościoły i dzielnicę sztuki. Nie wolno zapominać również o Lwowie, dawnej polskiej metropolii, która dziś odzyskuje dawny blask. Do tej pięknej miejscowości z Polski jest łatwo udać się na wakacje, z Przemyśla kursują autobusy, działa również dogodne połączenie powietrzne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.