Grzybowo zaprasza

Wartą uwagą możliwością na urlopowy odpoczynek nad Bałtyckim morzem jest mała wieś Grzybowo. Miejscowośc leży niedaleko Kołobrzegu, co powoduje, że nietrudno tam dojechać. Najlepiej jest wybrać się pociągiem do Kołobrzegu, a później odszukać PKS do tej miejscowości.


Morze, Bałtyk
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu
Grzybowo może pochwalić się fantastycznymi plażami, na których zdrowia turystów pilnują kompetentni ratownicy morscy. Należy wiedzieć, że tamtejsze plaże słyną z respektowania restrykcyjnych zasad dotyczących miejsc do kąpania, które zostały narzucone przez urzędy Unii Europejskiej. Zwolennicy plażowania na golasa mogą udać się na sąsiednią plażę dla naturystów.

Mądrze jest wizytować Grzybowo w sierpniu, ponieważ wtedy odbywa się Jarmark Ceramiczny. Na evencie można nauczyć się, jak samodzielnie lepić naczynia. To fantastyczna impreca dla całej rodziny – można wziąć ze sobą dzieciaki.

W regionie wioski można wybrać się na piesze wycieczki, gdyż obok znajduje się śliczny Koszaliński Pas Nadmorski. Okoliczna przyroda omamia niesamowitymi widokami, które przypadną do gustu każdemu, a zwłaszcza tym turystom, którzy na co dzień mieszkają w metropolii. Morskie powietrze jest orzeźwiające (sprawdź tutaj).

Jeżeli interesuje cię miły pensjonat, Grzybowo może pochwalić się niezłą bazą hotelową. Atrakcyjne oferty noclegowe znajdziesz w gazetach. Najlepszą jednak metodą odszukania takich ofert jest sieć – do wyszukiwarki internetowej wstaw sformułowanie „apartamenty kołobrzeg”.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.