Tanie wyjazdy studenckie - w jaki sposób oszczędzić na wakacjach

Biura podróży mają przeróżne propozycje wyjazdów, które dostępne są w zróżnicowanych cenach. Studenci często poszukują tańszych ofert wyjazdów, obozów oraz wakacji. Na szczęście masa biur podróży posiada dużą ofertę wyjazdów zwracanych do każdego studenta.

Cena wyjazdów studenckich zależy głównie od miejsca podróży i czasu trwania takiego wyjazdu. Ważkie jest także to, co wchodzi w cenę - czy jest to jedynie przelot, dojazd bądź być może w cenę wliczony jest również hotel, wyżywienie i tak dalej.

tanie wyjazdy studenckie to odpowiednia okazja na integrację z innymi studentami. Dlatego częstokroć takie wyjazdy odbywają się na przykład przed zapoczątkowaniem roku studenckiego, szczególnie tego pierwszego. (http://www.summermotion.pl/artykul/o-nas/30) To idealna możliwość na poznanie nowych postaci oraz zaprzyjaźnienie się z nimi jeszcze przed zapoczątkowaniem roku studenckiego. W trakcie takiego wyjazdu wolno nawiązać faktycznie ciekawe znajomości.

strona Summer Motion
Opracowanie: fernando butcher
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Bycie studentem daje sporo możliwości, gdyż studenci częstokroć mogą korzystać z przysługujących im zniżek, w szczególności na podróże. Aby pomknąć z przyjaciółmi na tańszą wycieczkę, nie trzeba wcale skorzystać z ofert biur podróży. Zdołamy również samodzielnie wybrać jakieś miejsce, na przykład Kraków, Zakopane lub Szklarska Poręba oraz wybrać się tam autokarem. Mnogość linii autokarowych proponuje zniżki na przejazdy po pokazaniu legitymacji studenckiej, podobnie jest także z pociągami. Będąc studentem, pożądane byłoby wybierać także tańsze możliwości noclegu - hostele, pensjonaty, akademiki albo schroniska turystyczne.


Może zainteresują ciebie także

W jakim miejscu można zorganizować na wyjazdy integracyjne?

początek wspaniałej podróźy
Opracowanie: Donnie Nunley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Inspirowanie pracowników w firmie i kreowanie ducha grupy to szczególnie istotne cele dla każdego działu zasobów ludzkich. Jeśli ludzie są dobrze zharmonizowani - obowiązki wykonują lepiej i dodatkowo przeżywają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do pracy. Zapraszamy na incventive.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.