W którym miejscu może pobawić się młody człowiek? Zobacz, co w obecnych czasach jest najbardziej popularne

Prawem młodego wieku jest wyborna zabawa. Oczywiście najlepiej z ekipą fantastycznych przyjaciół. I tak właśnie jest do określonego wieku. A kiedy stawi się następny krok i rozpoczyna studia, nadchodzi okres na nieco inną zabawę (choć nadal bardzo dobrą) – zabawę z przyjaciółmi z roku.

Są 3 typu ludzi idących na studia – dla nauki, dla imprez, dla jednego i drugiego, czyli dla tak zwanej perfekcyjnej symbiozy. Okazuje się, że jest coś, co jest w stanie połączyć wszystkie grupy – mianowicie wyjazdy studenckie. Zwoływane są przez samorząd, bądź nie. Te pierwsze cechują się się zebraniem danej grupy przez uczelnię. (http://www.snowmotion.pl/wyjazdy) Na takim wyjeździe mogą pojawić się studenci z różnych roczników. Często są to wypady w góry, gdzie wspólnie zdobywa się rodzime szczyty górskie. Najpierw wypoczynek i zwiedzanie, później wspólna impreza. Wyjazdy studenckie (kliknij tutaj) są robione tak, by kosztowały jak najmniej. Dlatego są chociażby pokoje w schroniskach, które odbiegają od luksusowych hoteli, mają jednak w sobie pewną moc i sprawiają, iż ludzie z wielką chęcią się tam udają.

http://www.snowmotion.pl/
Opracowanie: Julie Lindsay
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wyjazdy robione bywają także przez ścisłe grupy kolegów. Młodzi ludzie poznają się na studiach i pragną spędzać razem czas nie tylko na uczelni, ale także poza. Pozostają więc wypady weekendowe. Aktualnie są bardzo popularne wypady do różnych miast akademickich, gdzie można poznać innych rówieśników i imprezować razem z nimi. Niedrogie linie autobusowe i pociągi sprawiają, iż podróż nie jest droga, a każda spora miejscowość ma mnóstwo hosteli, które za niedużą kwotę wynajmują wolne łóżko.


Może zainteresują ciebie także

W jakim miejscu można zorganizować na wyjazdy integracyjne?

początek wspaniałej podróźy
Opracowanie: Donnie Nunley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Inspirowanie pracowników w firmie i kreowanie ducha grupy to szczególnie istotne cele dla każdego działu zasobów ludzkich. Jeśli ludzie są dobrze zharmonizowani - obowiązki wykonują lepiej i dodatkowo przeżywają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do pracy. Zapraszamy na incventive.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.