Gdy chcemy wypożyczyć samochód

Jeśli chcemy nagle znaleźć przewieźć coś wielkiego a nie możemy skorzystać z komunikacji miejskiej to warto pomyśleć o wypożyczeniu samochodu. Jest to tańsze niż skorzystanie z taksówki, szczególnie gdy potrzebujemy auto na dłużej.

Niezależność na wyjeździe

Samochód, jadący samochód
Opracowanie: GpsGuardian
Zaczerpnięte z: GpsGuardian
Wynajem ma dużo plusów. Nie jest się w takim wypadku uzależnionym od godzin kursowania publicznych środków transportu. Jeśli cenimy sobie komfort i jesteśmy ekonomiczni, wypożyczenie samochodu może okazać się atrakcyjną opcją. Sami organizujemy sobie czas i od nas zależy, co warto zobaczyć!

Może zainteresują ciebie także

Gdzie spać będąc we Wrocławiu

Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC
Zaczerpnięte z: www.vox.pl
Jednym z ważniejszych aspektów, o których należy pamiętać w przypadku wyjazdu i tymczasowego mieszkania w obcym miejscu jest wyszukanie właściwego miejsca noclegowego.


Ile to kosztuje

Jeśli zrobiliśmy prawo jazdy, a nie mamy własnego samochodu, warto zrobić z naszej licencji użytek. Można płacić dzienną stawkę za wynajęcie auta, lub np. tygodniową, w tym wypadku prawdopodobnie dostaniemy zniżkę. Pozwala to nam zaplanowanie z góry kosztów naszej wycieczki. Oczywiście poza kosztem wynajęcia samochodu musimy doliczyć do tego koszt paliwa.

Jaki litraż

Jeśli wolimy diesla, to można wynająć auta z silnikami, które zużywają mało paliwa. Na przykład silniki diesla montowane w Opel Astra i innych modelach palą czasem tylko 4 litry oleju napędowego! To naprawdę niewiele. Również Fiat Stillo z silnikiem diesla 1.4 spala około 5 litrów przy całkiem rozsądnej mocy. Jak napisał nam przedstawiciel firmy Auto24 wypożyczalnia samochodów wrocław, diesle cieszą się sporą popularnością wśród wynajmujących.

Decyzja bez emocji

Nie decydujmy się bez przemyślenia. Jeśli chodzi o wynajem aut to wrocław ma zdecydowanie bogatą ofertę. Wypożyczalnie umiejscowione są na obszarze całego miasta, kilka z nich działa w okolicach lotniska, część przy dworcu głównym – więc na pewno odnajdziemy taką, której propozycje w największym stopniu nam pasuje. Nie zapominajmy, że zawsze, w razie czego mamy prawo do reklamacji. Każda wypożyczalnia udostępniająca wynajem aut powinna to zrozumieć. Jeżeli coś jest nie tak jak w umowie, otrzymamy pojazd inny niż zarezerwowaliśmy, niesprawny, z pustym bakiem itp. – dopowiadajmy się o swoje.

Wynajęcie auta zapewnia nam mobilność i niezależność nieporównywalną z żadnym innym środkiem transportu. Wszelkie większe biurowce, centra handlowe mają miejsca parkingowe. Znajdziemy też całkiem sporo miejsc w centrum, zatem parkowanie nie powinno stanowić większego problemu.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Auto24 Rogowska 8 54-440 Wrocław tel. 785 242 425

Opracowanie: S.S.
12-10-25 20:41:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.