Jeżeli potrzebujesz interesującej alternatywy wyjazdu dla siebie i bliskich, weź pod uwagę piękny Szczyrk

Gdy w perspektywie pokazuje się wyjazd wypoczynkowy, zjawiają się również wątpliwości, gdzie jechać, by zapewnić sobie przyjemny oraz interesujący relaks. W Polsce znajduje się wiele interesujących miejsc, które gwarantują atrakcje o każdej porze roku. Jednym z nich jest Beskid Śląski i zlokalizowany w jego obrębie Szczyrk.


Szczyrk idealny o każdej porze roku

więcej na ruszajwpolske
Opracowanie: Eric Lamoureux
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Choć Szczyrk utożsamia się przede wszystkim z wyjazdami na ferie, do miasteczka dobrze jest zawitać o dowolnej porze roku. Miejscowość położona jest w ślicznym kąciku Beskidu Śląskiego i opasana malowniczymi wzniesieniami oraz lasami. Region odznacza się świeżym powietrzem, a turystyka jest tak mocno rozwinięta, że kiedy chodzi o szczyrk noclegi nigdy nie stanowią kłopotu. Podobnie jest z ciekawostkami na miejscu, trzeba bowiem wspomnieć, że okolica dysponuje rozrywkami dla turystów w różnym wieku i to bez względu na porę roku czy pogodę. Z całą pewnością ciekawym miejscem jest Wisła. Aby zarezerwować domki letniskowe w Wiśle powinno się wcześniej poszukać propozycji w necie lub zatelefonować do tamtejszych pensjonatów .

Miasteczko gwarantuje ciekawe atrakcje turystyczne

W Szczyrku z sukcesem można spędzać ferie, wakacje, jak również krótsze weekendy, a miasteczko za każdym razem zagwarantuje wiele ciekawostek. Osoby aktywne nie będą tutaj narzekać, bo specjalnie dla nich stowrzono malownicze trasy spacerowe i rowerowe, jak także trasy górskie, które zapewniają niezapomniane panoramy. Kiedy zaś zabraknie sił, można poważyć się na komfortową przejażdżkę koleją linową na Skrzyczne, gdzie również rozlega się cudowny widok. Naturalnie także turyści nastawieni na zwiedzanie zabytków nie będą w Szczyrku rozczarowani, mają szansę albowiem zobaczyć piękne sanktuarium oraz stary zabytkowy kościółek.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.