Malownicze miejsca w Egipcie

Nie każdy, kto wyjeżdża na wakacje w ładne i ciepłe miejsce planuje to przez wiele miesięcy. Jest bardzo wiele osób, które wybierają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są tego typu wyjazdy. Po prostu pakuje się plecak i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się kraj, gdzie chcemy pojechać. Wybór zwykle jest ogromny. Oczywiście najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu by wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.
Atrakcyjna Bułgaria

Plaża
Opracowanie: Andrew Nash
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Polacy najchętniej decydują się na właśnie wspomniane kraje. Pewna pogoda, ciepłe morze, piękne plaże, doskonałe jedzenie - wszystko to na pewno przyciąga. Bardzo atrakcyjna od wielu lat jest Bułgaria. Jest to kraj kulturowo bliższy nam niż Egipt czy Turcja, czujemy się tam bardziej „u siebie”, a jednocześnie jest dostatecznie daleko, żebyśmy mogli się poczuć całkowicie oderwani od codziennego życia. Przeczytaj szczegóły - tanie wycieczki do Bułgarii

Może zainteresują ciebie także

Nareszcie przyszło lato. Dokąd udać się na urlop?

Chorwacja - wakacje last minute
Opracowanie: Gianni Cumbo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. O słonecznych dniach marzyliśmy już od tak dawna. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W długie, chłodne wieczory umilaliśmy sobie czas, oglądając kolorowe zdjęcia z ubiegłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Natomiast w pracy, kiedy tylko kierownik nie patrzył, studiowaliśmy ulotki agencji podróży w poszukiwaniu najlepszych ofert.


Kraina wina i ryb

Doskonale odpoczywa się spędzając wakacje (przejdź do serwisu) w Egipcie (zapoznaj się z ofertą). Wspaniałe wybrzeże i ma wysokiej klasy hotele. Dodatkowo, można znaleźć mnóstwo ofert last minute na wakacje - zobaczysz - w tej okolicy. Jeśli zdecydujemy się na ten kierunek zdecydowanie warto odwiedzić Hurghadę. W okolicy są uprawy pomarańczy i winorośli, ponadto jest to ogromny port rybacki. Jeśli mamy chęć na dobre wino i świeże ryby - to idealne miejsce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.