Poznaj uroki Polski - najlepsze opcje na wycieczkę

W Polsce jest dużo ładnych atrakcji turystycznych. Może nie tyle co w choćby Włoszech bądź Nowej Zelandii, lecz tak czy siak mieszkańcy Polski nie powinni mieć najmniejszych kompleksów - bo tak się złożyło, że zamieszkujemy w fajnym kraju. Naprawdę każdy region w Polsce to takie miejsce, gdzie spragnieni miłych miejscówek mają możliwość znaleźć całkiem dużo.
Można powiedzieć, że Pieniny, Wrocław albo Olsztyn są takimi miejscami, które są w stanie się spodobać. Myślenie, iż nie jesteśmy ładnym państwem jest całkowicie nie na miejscu. Rzeczywistość jest taka, że w wielu przypadkach zagraniczni turyści są pod bardzo dużym wrażeniem. Być może wielu Polaków nie umie docenić uroków swojego kraju, bo fajne widoki niejako już się nam trochę przejadły. Ta teoria tak naprawdę miałaby wiele sensu, ponieważ nawet Włosi albo Kanadyjczycy bardzo często nie umieją docenić walorów swojego kraju. Jakimiś rodzynkami z całą pewnością nie jesteśmy...
Poczekalnia w hotelu
Opracowanie: Amanda N Sherrington
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Kiedy będziemy sobie jeździli po kraju, pewnie będziemy tak jakby musieli korzystać z usług hoteli. Jak jest z hotelami w Polsce? Generalnie o porządny, fajny pod każdym względem hotel (kliknij tu) tak mocno trudno to w sumie raczej nie jest. Jednak pod małymi wyjątkami: należy sprawdzić najpierw to jakie hotel Olsztyn są faktycznie OK. A więc byłoby doskonale, gdybyśmy mieli możliwość jeszcze przed przyjechaniem do hotelu przekonać się czy istotnie hotel jest atrakcyjny dla typowego podróżnego. Na całe szczęście działa znaczna liczba serwisów rezerwacyjnych, a więc naprawdę się nie wydaje, abyśmy mieli wielki problem z natrafieniem na porządny hotel - strona tutaj -, my polecamy Hotel Garden. Oczywiście za tę cenę, którą bezproblemowo jesteśmy w stanie akceptować. Bo wiadoma sytuacja: zwłaszcza na prowincji, która jest bardzo urocza, lecz przy tym trochę odsunięta na drugi plan, nie jest zbytnio łatwo o takie noclegi, które są wygodne, nieźle prowadzone, a oprócz tego względnie niedrogie. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nadal branża noclegowa w Polsce będzie bardzo szybko się rozwijała, może wielka impreza sportowa na miarę EURO 2012 może pomóc?


Może zainteresują ciebie także

Polska bez wątpienia jest bardzo urokliwym krajem!

W naszym kraju jest wiele ładnych miejsc. Może nie tyle co w choćby Hiszpanii czy Nowej Zelandii, lecz i tak Polacy nie mogą mieć żadnych kompleksów - tak się składa, że zamieszkujemy w fajnym kraju. Autentycznie każdy region w Polsce to miejsce, w którym spragnieni miłych miejsc mają okazję odnaleźć całkiem dużo.
17-09-18 06:35:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.