Agroturystyka w górach

Odpoczynek w górach marzy się wielu osobom. Ale, gdy mieszkamy w północnej części naszego cudownego kraju zdaje nam się, że to odrobinę daleko, długa jazda samochodem i jak tu zgrać wszystkie terminy, tak, aby każdemu pasował wspólny wypad. Natomiast, kiedy mieszkamy na południu Polski to ciągle nam się zdaje, że w góry jeszcze zdążymy pojechać. I tak przemijają nam następne wakacje, dłuższe urlopy i znowu nigdzie nie byliśmy, bo brakowało nam chęci żeby wszystkich skrzyknąć. Jednak, jeśli naprawdę chcemy dokądś pojechać i nie mamy wielu dni na zbyt długie przygotowania to Karkonosze okażą się świetnym rozwiązaniem.

Karkonosze
Opracowanie: Pawel
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Karkonosze noclegi w tych górach znajdziemy zawsze, nawet, jeśli zadzwonimy w sprawie przenocowania kilka dni przed planowanym przyjazdem. Dlatego odrzucić na bok wymówki i wybrać jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne i telefonować, żeby zarezerwować sobie wczasy w Karkonoszach w w hotelu Interferie Bornit.

krajobraz górski
Opracowanie: Raven Fotoamator
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wczasy na szlaku
Co jest najcudowniejsze w górskich wyprawach? Najlepsza jest wolność, możliwość spędzenia czasu na łonie natury. Spotkanie drugiego człowieka na szlaku, który tak jak my chciał poczuć w żyłach górskie powietrze, który też chciała zmęczyć się na górskich szlakach i poczuć, że wszystko jest możliwe. Dlatego gdy wybieramy się w góry dobrze jest wybrać jakikolwiek tani nocleg (http://www.interferie.pl/hotelbornit/biznes). W Karkonoszach takich pensjonatów jest sporo. Bo jeśli wyruszymy na szlak to możemy mieć pewność, że wrócimy do naszego hoteliku dopiero gdy zacznie się ściemniać. Oczywiście możemy dokupić sobie posiłki, ale, zastanówmy się, czy chcemy się uzależniać się od stałych godzin skoro można w końcu, choć przez chwilę cieszyć się brakiem wszelkiego rodzaju kieratu. Pozostaje nam tylko podnieść się rano, gdy po raz pierwszy podniesiemy powieki, przygotować kanapki i ruszać na szlak.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.