Dogodna baza wypadowa noclegowa to podstawa

Giemzów to urokliwa część Łodzi- najmniej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakże trochę pozamiejski charakter owej dzielnicy szybko ulega zmianom. Zapewne sporo osób słyszało o choćby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów - podobno owe osiedle zamieszkują tylko tak zwane lemingi, lecz to trochę za krzywdząca opinia.
sypialnia
Opracowanie: Engyles
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś zatem pragnie zamieszkać w Łodzi, lecz bądź co bądź nie podniecają go wielkie wieżowce, w zasadzie chce zamieszkać na uboczu, bez cienia wątpliwości powinien na serio zastanowić się czy zakup fajnej nieruchomości zlokalizowanej na terenie Giemzowa nie jest być może jedną z najbardziej sensownych decyzji.

wilanow
Opracowanie: T. S. Smith
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jednakże skupmy się głównie na krótszym pobycie na Giemzowie - czyli turystów, którzy poszukują doskonałej przystani do zwiedzania całej Łodzi serdecznie uprasza się, aby najzwyczajniej rozejrzeli się po tych hotelikach. Co prawda nie jest ich dużo, to przecież niewielka, stojąca na uboczu dzielnica, lecz i tak o fajny hotel dosyć niewygórowany cenowo, wcale nie jest tak trudno jak o chociażby szybki przejazd przez Łódź w godzinach szczytu...

Może zainteresują ciebie także

Szczecin apartamenty – świetne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów

apartamentowiec
Opracowanie: Wings Development
Zaczerpnięte z: Wings Development
Bałtyk regularnie zrzesza nieopodal siebie setki tysięcy turystów, przede wszystkim po polskiej stronie wybrzeża, które należy do najdłuższych spośród państw, które mają do niego dostęp. To sprawia, że coraz większa liczba turystów skłania się ku temu, żeby swój urlop spożytkować w pasie pomiędzy Szczecinem oraz obwodem kaliningradzkim
.


Z jakich powodów właśnie Giemzów jest fantastyczną bazą wypadową? No cóż, Łódź to ogromna metropolia, a więc zwłaszcza przyjezdni z prowincji mają całkowite prawo czuć jakiś dyskomfort. Na całe szczęście sytuacja jest taka, że można zwiedzać w ciągu całego dnia miasto bądź robić w niej interesy, a wieczorem jechać na jakże urokliwy, spokojny Giemzów. W sumie to odrobinę mogło zabrzmieć jakby na terenie tej dzielnicy podróżni mieli możliwość natrafić tylko na ciszę, nic więcej. Jednakowoż akurat w taki sposób w żadnym razie nie należy spoglądać na tę dzielnicę. Przecież tutaj znajdują się piękne parki albo pałacyki. Nie ma zbyt wielu fajniejszych miejsc do spacerowania, aniżeli tutejsze ścieżki. A więc: porozglądajmy się za hotelem w Giemzowie i bez niepotrzebnego czekania wreszcie dostrzeżmy niesamowite zalety jednej z mniejszych Łódzkich dzielnic.
14-07-08 10:55:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.