Czy zdajecie sobie sprawę do jakiego kraju najlepiej pojechać na ekscytujące wakacje?

Wakacje w październiku tradycyjnie przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj niezwykły.
eccotravel
Zanieczyszczony i przeludniony, przepełniony ekstremalnym ubóstwem i chaosem. Indie to miejsce, gdzie intensywne zapachy przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem melodią dla zmysłów. To miejsce, które otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy odczuwać, za to, kim jesteśmy i jaka jest nasza tożsamość.


Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i zapachów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo... Cała oferta. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, prawdziwa perełka. Podróżnych zahipnotyzują tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niewysokie ceny i baśniowa atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: http://www.eccotravel.eu/tajlandia/.


Ewidentnie atrakcją jesiennych wakacji są atrakcyjne ceny. Jesienne obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.


Może zainteresują ciebie także

Indie to niesamowity, magiczny kraj - pojedź razem z nami

indie, egzotyczne
Zaczerpnięte z: http://www.eccotravel.eu/
Jeżeli mamy środki finansowe, chęci oraz naturalnie nieco wolnego do swobodnego wykorzystania nierzadko chcemy odkryć bardzo daleki kraj. Dalekie podróże pozwalają człowiekowi odmienić niemal całe swoje rozumowanie, są niezwykłą przygodą, którą bez cienia wątpliwości będziemy pamiętali do końca swoich dni!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.