Czy zdajecie sobie sprawę do jakiego kraju najlepiej pojechać na ekscytujące wakacje?

Wakacje w październiku tradycyjnie przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj niezwykły.
eccotravel
Zanieczyszczony i przeludniony, przepełniony ekstremalnym ubóstwem i chaosem. Indie to miejsce, gdzie intensywne zapachy przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem melodią dla zmysłów. To miejsce, które otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy odczuwać, za to, kim jesteśmy i jaka jest nasza tożsamość.


Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i zapachów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo... Cała oferta. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, prawdziwa perełka. Podróżnych zahipnotyzują tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niewysokie ceny i baśniowa atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: http://www.eccotravel.eu/tajlandia/.


Ewidentnie atrakcją jesiennych wakacji są atrakcyjne ceny. Jesienne obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.


Może zainteresują ciebie także

Indie to niesamowity, magiczny kraj - pojedź razem z nami

indie, egzotyczne
Zaczerpnięte z: http://www.eccotravel.eu/
Jeśli posiadamy kasę, dużo chęci i naturalnie nieco wolnego do swobodnego wykorzystania nierzadko chcemy odkryć daleki kraj. Dalekie podróże pozwalają człowiekowi zmienić niemal całe własne myślenie, są niezwykłą przygodą, którą z całą pewnością będziemy pamiętali do końca swoich dni!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.