Przyrządy, dzięki którym osiągniesz doskonałą kondycję

Mimo to, że nadchodzi zima, dobrze jest pomyśleć o odległych letnich dniach. Świetną ideą na sparowanie przyjemności z dobrym wpływem na zdrowie, jest zdecydowanie się na długie rowerowe eskapady.


Jeśli twoja droga nie będzie zawierać ciężkich, skalistych obszarów, idealnym zakupem do takiego celu są rowery trekkingowe (kupisz na sport-shop.pl.pl).

To typ pojazdu lokujący się gdzieś pomiędzy profesjonalnym rowerem górskim a wygodną kolarzówką do przemierzania solidnych szos. Rowery trekkingowe odznaczają się mocną konstrukcją, która pozwala na zarówno szybką jazdę na solidnej szosie, jak i całkiem wygodną przejażdżkę po trudnym terenie. Takie pojazdy mają specjalne bagażniki, które są tam do zamontowania pakownych sakw na bagaż. To niezbędne dla cyklistów, którzy podejmują wielodniowe trasy. Dobre rowery trekkingowe nabędziesz za kilka tysięcy złotych. Odkryj produkty marki Kettler: link.

bieżnia
Zaczerpnięte z: http://www.sport-shop.pl/
Plucha za oknem bez wątpienia odstrasza od wycieczek na zewnątrz. Nie wolno jednak marnować formy, bo potem latem może okazać się, że odpadamy nawet przy niedużych odległościach. Balsamem dla naszej kondycji są wszelkiego rodzaju maszyny do ćwiczeń aerobowych, które zapewniają wykonanie treningu tlenowego w przyjaznym wnętrzu twojego mieszkania. Ciekawą propozycją jest dobry orbitrek ze sklepu Sport-shop.pl. To urządzenie, które wydajnie ćwiczy mięśnie kończyn górnych i dolnych jednocześnie. Trenujący, znajdując się na orbiterku, porusza nogami w sposób zbliżony do jazdy na rowerze i jednocześnie rękami na przemian odpycha i przyciąga kijki, które wyglądają podobnie, jak kijki do nordic walkingu. Zobacz towary Kettler.

Formę świetnie polepszą także klasyczne bieżnie. Ich ogromnym atutem jest to, że pozwalają na precyzyjne zachowanie motoryki biegu, co wpływa bezpośrednio na wydolność w zwyczajnym treningu aerobowym. Z analiz wiadomo, że rezultaty na orbiterku lub rowerze stojącym nieczęsto oddają rzeczywistą wydolność trenującego. Bieżnie to idealne rozwiązanie zimą, kiedy ćwiczący boi się przeziębienia albo pośliźnięcia się na śliskiej ścieżce.
12-10-18 16:28:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.