Wyjazdy tylko dla ciekawych świata

Niektórzy nie mają z tym problemu. udają się do biura podróży, wertują katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a później udają się do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie odpowiada przygotowana dla nich wycieczka.

wyprawy turystyczne
Opracowanie: Scrubhiker (USCdyer)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tacy ludzie chcieliby odkrywać nieznane lądy podążyć przed siebie, jak koty, nie oglądać się na wycieczkę grupową i wspólne posiłki. Chcieliby nocować pod namiotem, może w aucie, na dziko, czasami w jakimś hotelu, przypadkowo byleby była przygoda.

Takich ludzi nie interesuje wynajem luksusowych pokojów w hotelu, w które wliczone jest jakiś przesadnie wysoki podatek od wynajmu i inne dodatkowe koszty (po więcej informacji przejdź na stronę). Oni muszą czuć się swobodni, nieskrępowani takimi przeszkodami. A możliwości mają wiele, wszystko jednak zależy, jakim potencjałem, temperamentem – i co najważniejsze – jaką odwagą dysponuje ów turysta.

Mapa i kompas
Opracowanie: hisks
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Ci, co się nie boją wyzwań wybiorą się w wyprawę dookoła świata na rowerze… No dobra, nawet nie dookoła świata, lecz dajmy na to odkryją jakąś arcyciekawą trasę w Europie. Można się też wybrać w taką wycieczkę po Polsce, przykładowo, ze wschodu na zachód lub na odwrót. Niewątpliwie, chęci to nie wszystko. Trzeba to jednak dobrze poukładać, a dodatkowo lubić taki sposób zwiedzania – gdyż jazda na rowerze to piękne krajobrazy, ale również ciężka harówa. Dla ludzi jednak, którzy nie lubią konwencjonalnych wycieczek, takie coś wydaje się wymarzone. W danej chwili po świecie na rowerach podróżują nasi rodacy, niektórzy z nich są już w podróży dobrych parę lat. Przyrzekli sobie, że objadą całą kulę ziemską i realizują to postanowienie z wytrwałością i niespożytkowaną energią.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.