Zakopane dla seniorów jak też osób nie w pełni sprawnych ruchowo

Jako że jestem kobietą przemieszczającą się z pomocą kul, sprawdzałam ostatnio gdzie może pojechać osoba niepełnosprawna , albo człowiek starszy (na tyle sprawny iż podróż jest możliwa), któremu trochę zbrzydły już podróże nad polskie morze, lub też uzdrowiska typu: Jastrzębie Zdrój czy też Szczawnica.

Pomyślałam, że ciekawym wyjściem może stać się nocleg w Zakopanem, w centrum szczegółowo, gdyż pozwoli taki wyjazd nestorom jak i osobom nie w pełni sprawnym na niezwykle przyjemne przechadzki po czarownej, więcej niż 130 letniej uliczce - po Krupówki - głównym deptaku miejscowości. Pasjonaci architektury z pewnością będą zafascynowani charakterystycznym, zakopiańskim stylem budynków, spopularyzowanym przez pisarzy i wierszokletów pierwszej połowy XX w..
apartament z tarasem
Opracowanie: Tomtom Suites
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zakopane apartamenty to dobra baza wypadowa dla osób starszych, pragnących pięknych krajobrazów, widoków Tatr. Starczy kilkudziesięciu minutowa przechadzka na wzgórze Antałówka by widzieć cudny widok na najpopularniejsze góry w naszym kraju. Nocleg w Zakopiańskim apartament to także należyte miejsce dla miłośników historii. Nader ciekawym zabytkiem jest cmentarzysko na Penksowym Brzysku, warte obejrzenia miejsce, chociażby z powodu wrażeń czysto estetycznych. Na pewno dla nestorów harcerzy Zakopane to dodatkowo miejsce sentymentalne, ponieważ nocleg w centrum Zakopanego (http://www.apart-center.pl/apartamenty-koscielisko.html) może być powodem do tropienia śladów Olgi i Andrzeja Małkowskich, którzy uwielbiali Zakopane. W tej okolicy też znajduje się grób pani Olgi Małkowskiej.


Może zainteresują ciebie także

Asortyment niezbędny osobom, które wykonują różnego rodzaju dyscypliny sportowe.

turystyka
Opracowanie: Nicolas Raymond
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Osoby, które wykonują różne sporty są przekonane głównie o jednym: by osiągać powodzenie w wyznaczonych konkurencjach muszą naprawdę mieć sporej jakości sprzęt. Dlatego, jeśli ktoś uprawia sport czynnie ma obowiązek zaopatrywać się w sprzęty podstawowe, bezpieczne oraz do tego funkcjonalne. Nie ma powodu zaoszczędzać na takich zakupach, kiedy zdroworozsądkowo podchodzi się do własnej kariery sportowej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.