W jaki sposób planować niezapomniany ślub?

Ślub to jedno istotniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Niektórzy wyczekują na tą chwilę z wytęsknieniem, inni niepokoją się, jak wszystko będzie wyglądać, a jeszcze inni pragnęliby już mieć to za sobą, aby w końcu odetchnąć z ulgą i cieszyć się wspólnym życiem.

Opracowanie: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych par młodych marzy, by ich zaślubiny były niezwykłe i rozmyślają jak zaplanować romantyczny ślub. Co zrobić, by wszystko wyglądało jak w marzeniach?
Nade wszystko rozłóżmy organizację na co najmniej pół roku przed uzgodnioną datą. W innym wypadku będziemy musieli spieszyć się i raczej nie skoordynujemy ze sobą wszystkich detali. Najważniejszym elementem romantycznego ślubu jest śliczna, zwiewna suknia. Warto jest wybrać falbanki, tiule i – oczywiście – ulubione motywy kwiatowe. Bez względu na to czy będą to przeurocze, drobne stokrotki czy róże, jakimi nieprzerwanie obdarowywał nas narzeczony, można je wpiąć we włosy, tak, by fryzura nabrała prawdziwie dziewczęcego wyrazu.
Poza romantyczną suknią istotne są dekoracje, które nie powinny być nachalne, lecz czarujące i skromne. Idealne będą świece na stołach, bukiety kwiatów przyozdabiające pomieszczenie oraz przyciemnione światło wytwarzające kameralny klimat. Romantyczne śluby to także cudownie przybrany ołtarz oraz droga do niego, którą będzie szła panna młoda z przyszłym małżonkiem bądź ze swoim ojcem oddającym rękę córki zięciowi. Nie możemy też zapomnieć o tak istotnym elemencie, którym jest podróż poślubna po Wenecji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.