W jaki sposób wypocząć w polskich Tatrach?

Nie sądzisz, że nasze Tatry są odrobinę przereklamowane? W takim razie uważamy tak samo - w dalszym ciągu kocham Tatry - polskie, choć słowackie także są interesujące. I chociaż francuskie Alpy pewnie są odrobinę bardziej majestatyczne, to tak czy siak z wielką chęcią chodzę po Tatrach. Jednak nie preferuję wyłącznie spacerów po górach. Lubię także baseny termalne. W ostatnich latach powstało u nas dużo basenów termalnych. Pewnie z tej przyczyny, że Unia Europejska ochoczo przydziela dotacje... To na pewno warte uznania.
Jeszcze nie tak dawno temu zasadniczo terma kojarzyła mi się ze Słowacją - jednak to się zmieniło. Górale wreszcie doszli do wniosku, że jeśli lubią dutki, powinni wyjść do ludzi, poszerzać swoją ofertę. Zasadniczo baseny termalne w Polsce (http://www.termabialka.pl/) prezentują bardzo dobry poziom. Można śmiało powiedzieć, że nie ma bardziej niezwykłego uczucia, aniżeli pójście na termy po narciarskim szaleństwie czy górskich wędrówkach...

Może zainteresują ciebie także

Gdzie zabrać rodzinę na wakacje? Jakie miejsca odwiedzić?

wakacje nad morzem
Opracowanie: picturesofyou-
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wszyscy pragniemy przeżyć piękne wakacje, szczególnie jeśli przez cały rok ciężko pracujemy i nie mamy możliwości zorganizować sobie wyjazdu przynajmniej na parę dni. Aktualnie ludzie, w szczególności młodzi, rzadko kiedy mogą podróżować na wycieczki i wszelkiego rodzaju wyprawy, zwłaszcza te egzotyczne, na jakie należy przeznaczyć dużo oszczędności.


Tatry
Opracowanie: hosiawak
Zaczerpnięte z: www.flickr.com
A więc moim zdaniem baseny termalne w Polsce (np. http://www.termabialka.pl/oferta.html) wcale nie są gorszej jakości, aniżeli choćby słowackie. Wiem, że często myślimy, iż infrastruktura w naszych Tatrach nie poprawia się. To nieodpowiednie rozumowanie - nieco szacunku dla górali mimo wszystko by się przydało. Fajnie, lecz w końcu w Tatrach mamy możliwość robić więcej ciekawych rzeczy. Przykładowo doskonałym pomysłem są choćby jednodniowe wycieczki. W szczególności Zakopane, a więc stolica Tatr to miejsce, skąd codziennie możemy udać się w interesujące tereny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.