Relaks kołobrzeski

Tryb życia, jaki we współczesnych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy wiecznie zabiegani, przepracowani, padnięci. Trzeba, chociaż na sekundkę odpocząć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym wyjściem jest udanie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa

Masaż punktów młodości TSUBOKI
Opracowanie: YONELLE
Zaczerpnięte z: YONELLE
Kołobrzegu, dzięki swoim naturalnym warunkom leczniczym jest uzdrowiskiem od wielu lat. W jego północnej części wzdłuż nabrzeża rozciąga się tak określana dzielnica uzdrowiskowa. Występują tutaj źródła wód mineralnych, solanki oraz złoża borowiny. Uzdrowisko to ma także wyjątkowy mikroklimat. Jodki a także inne mikroelementy występujące w powietrzu działają leczniczo, szczególnie na górne drogi oddechowe. Dzięki tym rzeczom oraz specjalistycznemu personelowi medycznemu uzdrowisko Kołobrzeg jest najbardziej znanym i renomowanym uzdrowiskiem w naszym kraju. Robione tutaj są takie zabiegi jak przykładowo inhalacje solankowe, hydromasaże, bicze, kąpiele ozonowe i mnóstwo innych. Dlatego, jeżeli pomału odczuwamy, że brak nam już sił a tak dużo jeszcze musimy zrobić należy wybrać się do takiego sanatorium Kołobrzeg. Tutaj specjaliści rewelacyjnie zajmą się nami. Prócz codziennych zabiegów w wolnym czasie można udać się na spacerek nad Bałtyk czy też zobaczyć sam Kołobrzeg.

Morze, Jantar
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu
Pobyt w takim uzdrowisku nie zalicza się do tanich, ale jak się mawia nie powinno się oszczędzać na własnym zdrowiu. Może uda nam się, że zwróci nam koszta za ten pobyt Narodowy Fundusz Zdrowia. Choć, by otrzymać od nich pozytywną odpowiedź trzeba dużo czasu czekać. Kołobrzeg także słynie z dużej ilości SPA. Warto od czasu do czasu udać się na taką odnowę biologiczną, która polepszy nasze zdrowie. Oferowanych tu jest mnóstwo zabiegów, które usuwają napięcie mięśni, ulepszają pracę układu krwionośnego. Tego rodzaju odnowa biologiczna Kołobrzeg jest bardzo dobra dla osób, które nie posiadają zbytnio dużo czasu na odpoczynek. Tylko taki weekendowy pobyt spowoduje, że wrócą nam siły, polepszy się humor a też zdrowie.
Zaczerpnięte z: Sanatorium San
Opracowanie: Aleksandra Kuleczko
12-12-06 15:44:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.