Letni czas na wyjazdy jest już tuż tuż

Sezon urlopowy już niebawem, można będzie uznać za otwarty. Dobrą okazją na pierwszy wypad będzie weekend majowy, który w Polsce uznawany jest za super termin dla pierwszych zagranicznych wojaży. Każde biuro podroży funkcjonujące w Polsce doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza okazja do sprzedania sporej liczby różnych wycieczek. Na pewno w tym roku sporym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.
wczasy, wakacje, last minute
Zaczerpnięte z: http://www.eccoholiday.com/
Do podróży w ten ciepły region Europy Polaków może skłonić pogoda, która u nas nie daje jakichkolwiek powodów do zadowolenia. Temperatury nieco powyżej zera przez pierwsze cztery miesiące roku, powodują, że wielu tęskni za gorącymi promieniami słońca. W Hiszpanii (http://www.eccoholiday.com/kraj/hiszpania/) gorących dni nie będzie brakowało. Celem wypraw naszych krajan z pewnością będą hiszpańskie archipelagi. Jeśli mamy zamiar wybrać się gdzieś bliżej, najlepszym rozwiązaniem będą Baleary. Szczególnie popularną wyspą tego archipelagu jest Majorka. Jest to typowo turystyczny zakątek, który cieszy się sporym zainteresowaniem, w szczególności turystów z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Na Majorce nie brak miejsc, w których można się przednio zabawić. Kluby disco jak również restauracje są w tych rejonach otwarte 24 godziny na dobę. Trzeba nie zapominać, że z racji dużych temperatur, które spotykamy w tej części Europy, prawdziwe życie zaczyna się tu dopiero nocą, gdy temperatura jest bardziej sprzyjająca spacerowaniu oraz zwiedzaniu miasta.

Może zainteresują ciebie także

Co możemy począć, jeśli wyjdziemy z domu

relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zarówno w domu, jak i poza nim mamy do dyspozycji wiele ciekawych aktywności, które pozwalają nam na zabicie nudy każdego dnia. Organizatorzy różnego rodzaju atrakcji w dużych oraz w mniejszych miastach za cel stawiają sobie sporą dostępność na rynku tego rodzaju usług, by o atrakcyjności nie decydowała ilość pieniędzy. Przeznaczona dla osób o różnorodnym statusie oraz w zróżnicowanym wieku baza rozrywek sięga zenitu, więc każdy, przy odrobinie chęci oraz fantazji może odnaleźć ten odpowiedni rozdaj aktywności dla siebie oraz swojej rodziny.


http://www.eccoholiday.com/
Równie wziętym kierunkiem, gdy mówimy o Hiszpanii są również Wyspy Kanaryjskie. Są one nieco oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, jednakże swym klimatem wielce przypominają to, co możemy zobaczyć na Balearach. Jedną z najbardziej znanych wysp jest Teneryfa (kliknij tu). Teneryfa jest miejscem, które znajduje się bliżej kontynentu afrykańskiego, tak więc trzeba być gotowym na nieco bardziej egzotyczną aurę. Z racji większych odległości droga lotnicza jest dłuższa, i przez to więcej nasz kosztuje. Chętnych jednak nie brakuje, z racji pięknych plaż a także wielu innych niepowtarzalnych atrakcji, które są zapewniane turystom podczas ich pobytu w komfortowych obiektach hotelowych, jakie tylko możemy sobie wymarzyć.
13-05-27 11:03:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.