Wybieramy rower odpowiedni do twojego trybu życia?

Każdy z nas ma inne wymagania, a odnosi się to wszystko do wielu dziedzin życia. Ktoś lubi mięso, drugi zajada warzywa, niektórzy nie mogą wyobrazić sobie życia bez auta, a kolejni bez ruchu. Większość z nas preferuje jednak jazdę na rowerze, ale każdy ma swoje wymagania, co do konkretnego rodzaju jednośladu.
rower
Opracowanie: Giant Polska
Zaczerpnięte z: Giant Polska
Mamy różne typy, ponieważ mamy możliwość wyboru idealnego dla nas rodzaju roweru. Jeśli kochasz wysiłek, uwielbiasz góry, to najlepszym dla Ciebie wyborem będzie rower górski (górskie podróże rowerem). To model przeznaczony dla osób, które nie mogą sobie wyobrazić, przykładowo, bezczynnego letniego weekendu. Siedzenie w domu to wręcz kara dla nich, gdy na zewnątrz wspaniała pogoda, w góry aż wzywają swoją aura i czekającymi tam przeszkodami. Warto wiedzieć, że rowery MTB sprawdzają się także w… mieście. Są odporne na dziury i wysokie krawężniki, czego nie można powiedzieć o rowerach holenderskich, czy – o zgrozo! – rowerach szoszowych, czyli kolarzówkach.


A jeśli już o tych rowerach mowa, to „holenderki” to rowery, których jest w naszych miastach coraz więcej. Co prawda infrastruktura rowerowa w niektórych miejscach jest beznadziejna, ale i tak rowerzyści starają się normalnie jeździć. Rowery te są tanie, ładne i wytrzymałe. Sprowadzane z Holandii odznaczają się stylem i klasą. Rowery szosowe, czyli kolarzówki to rowery zdecydowanie na dalsze trasy. Nie nadają się do miasta i w góry, ale świetnie się sprawdzą, jeśli chcesz szybko pokonać dystans z punktu A do punktu B. szybkie, lekkie, zwinne, takie są rowery szosowe.


Może zainteresują ciebie także

Co możemy począć, jeśli wyjdziemy z domu

relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zarówno w domu, jak i poza nim mamy do dyspozycji wiele ciekawych aktywności, które pozwalają nam na zabicie nudy każdego dnia. Organizatorzy różnego rodzaju atrakcji w dużych oraz w mniejszych miastach za cel stawiają sobie sporą dostępność na rynku tego rodzaju usług, by o atrakcyjności nie decydowała ilość pieniędzy. Przeznaczona dla osób o różnorodnym statusie oraz w zróżnicowanym wieku baza rozrywek sięga zenitu, więc każdy, przy odrobinie chęci oraz fantazji może odnaleźć ten odpowiedni rozdaj aktywności dla siebie oraz swojej rodziny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.