Wczasy – w jakim kraju?

Jesień to nie wyłącznie sezon chorób, nieustannych deszczy i kiepskiego samopoczucia, to również świetnie pora, by pojechać na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w okresie letnim ceny w kurortach są dużo większe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To powoduje, że jesienią możesz udać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś pieniędzy latem.

Następną okazją na wymarzony urlop dla mniej bogatych ludzi są oferty last minute, dostępne w ofertach wielu agencji turystycznych. Za last minute do Włoch możesz wydać o wiele mniej, niż za tradycyjny, zarezerwowany dużo wcześniej wyjazd.
Najważniejszą kwestią, o której nie można zapominać, jest codziennie przeglądnie stron biur turystycznych, na których zamieszczane są przekazy o tego typu promocjach. Obecnie na przykład szybko możesz znaleźć tanie wczasy w Maroko - http://www.orlica.pl/lato/wakacje-maroko. Rozsądnie jest również zapisać się do powiadomień, dzięki czemu wszystkie wiadomości z biur podróżniczych będą przesyłane na twoją pocztę e-mail.

A jakie kraje są najlepsze do zobaczenia w zimne miesiące? Ciekawą opcją mogą być wycieczki do Turcji. W tym wielkim państwie jesienne dni nie są zimne, więc to doskonała szansa do zwiedzenia najciekawszych zabytków. A Turcja jest wielką atrakcją dla wszystkich wielbicieli Starożytności. Tam bowiem można zobaczyć malownicze pozostałości wiosek greckich oraz zapierające dech w piersiach miejsce – pozostałości Troi, niegdyś potężnego miasta. Jesień to też wyśmienity sezon na eskapady po stolicy Turcji lub wycieczkę na Sri Lankę (w ofercie Orlicy na: http://www.orlica.pl/egzotyka/wakacje-sri-lanka). Kiedy temperatury nie są tak wysokie, zwiedzanie staje się miłym zajęciem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.