Urlop dla osób, które lubią mocne wrażenia

Wielu rodaków przedstawia sobie najlepszy odpoczynek jedynie nad tropikalnym morzem. Leniuchowanie na pięknej plaży od wielu lat jest synonimem udanego urlopu. Uwielbiamy urlop w luksusowych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszelkie wygody. Można skorzystać z zabiegów leczniczych w najlepszych gabinetach SPA.

Stołujemy się w wykwintnych restauracjach, gdzie serwuje się przepyszne dania światowej kuchni. Popijamy kolorowe koktajle i bawimy się na dyskotekach do samego ranka.

Ale nie wszyscy właśnie tak postrzegają wspaniały odpoczynek. Dla niektórych jest to bezużyteczne spędzanie czasu. Są ludzie, którzy potrzebują mocnych wrażeń. Nie dla nich czyste łóżka w hotelach. Oni gardzą wygodą. Wolą nocować w namiocie lub pod gołym niebem. Pożywienie przyrządzają sobie samemu, zwykle przy ognisku. Są to zazwyczaj gotowe produkty w puszkach.

Termos Pocisk – doskonały podczas biwakowania
Opracowanie: pieknowdomu.pl
Zaczerpnięte z: pieknowdomu.pl
Amatorzy przygód zazwyczaj bardzo długo przygotowują się do takich wycieczek. Nic w tym dziwnego, w końcu od dobrej organizacji zależy ich bezpieczeństwo, a w niektórych przypadkach- również życie. Wyjątkowo ważna jest doskonała sprawność ruchowa, dlatego przed tego typu wyprawą dobrze jest nieco potrenować. Następnym istotnym szczegółem jest odpowiedni sprzęt. Odwiedzając survival sklep jesteśmy w stanie zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria takie jak kompas, latarki, czy namiot.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.