W jakim miejscu można zorganizować na wyjazdy integracyjne?

Motywowanie podwładnych w firmie i kreowanie ducha zespołu to często najważniejsze cele dla każdego działu HR. Gdy pracownicy są dobrze zgrani - pracują lepiej i dodatkowo przeżywają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przybywają do pracy. Zapraszamy na incventive.


Może zainteresują ciebie także

Tanie wyjazdy studenckie - w jaki sposób oszczędzić na wakacjach

hotelowy basen
Zaczerpnięte z: iiimillenium.pl
Biura podróży posiadają rozmaite propozycje wyjazdów, jakie dostępne są w zróżnicowanych cenach. Studenci często poszukują tańszych ofert wyjazdów, obozów oraz wakacji. Na szczęście niemało biur podróży posiada okazałą propozycję wyjazdów adresowanych do wszelkiego studenta.


Istnieje wiele narzędzi, wykorzystywanych do budowania teamu. Przydaje się je rozumieć i wiedzieć, kiedy i jak najefektywniej je wykorzystać. Nade wszystko zwróćmy uwagę na wyjazdy integracyjne. Niekoniecznie muszą to być ekskluzywne wycieczki za granicę, ale oczywiście gdy przedsiębiorstwo ma na to fundusze, dobrze jest zaoferować pracownikom coś ekstra. Na czasie ostatnimi czasy zrobiło się określenie „incentive”.
Tak naprawdę to nic innego, jak integracja zespołu, ale powiązana z pewnymi, określonymi celami biznesowymi. To na przykład poprawienie procesu komunikacji w przedsiębiorstwie lub zwiększenie identyfikacji z firmą.

Wyjazdy motywacyjne to kosztowne narzędzie. Zorganizowanie wyjazdu zabiera sporo czasu i wymaga sporych nakładów finansowych ze strony firmy. Trzeba liczyć się z tym planując wykorzystać to narzędzie. Jeśli mamy pieniądze, ale brakuje nam czasu, dobrze jest organizację imprezy zlecić firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło - na przykład „imprezy firmowe Wrocław” (przykład oferty: http://www.orlica.pl/sylwester), aby w odpowiedzi otrzymać długą listę agencji wyspecjalizowanych w planowaniu tego typu przedsięwzięć. Obsługa podróży służbowych to zazwyczaj tylko jedna z propozycji takich firm. Dobrze jest zapoznać się z ich pełną ofertą i, jeśli tylko środki nam na to pozwalają, korzystać z usług zewnętrznych agencji. Umożliwia nam to zaoszczędzić czas, a przy okazji mamy pewność, że wszystkie akcje, które chcemy zorganizować, będą przygotowane na najwyższym poziomie.
12-07-06 14:36:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.