Oferta agroturystyki górskiej

Propozycji odpoczywania na wsi pojawiło się ostatnimi czasy coraz więcej. Często gospodarstwa oferujące taki wypoczynek letni czy zimowy prowadzą równocześnie gospodarstwo ekologiczne. Taki właśnie model wybrałam niegdyś z moim mężem.

Beskid niski
Opracowanie: Szymon Nitka
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Od szesnastu już lat posiadamy przy naszej eko farmie ośrodek wypoczynkowy. Znajduje się on w cudownie umiejscowionej malutkiej wsi w Beskidzie Małym. W związku z tym mamy do zaoferować Państwu wypoczynek nie byle jaki, gdyż jest chodzi tutaj o wypoczynek - sprawdź nocleg w centrum Nowego Targu - w górach. Co to znaczy? To, że prócz świeżutkich, ekologicznych warzyw oraz czereśni o letniej porze, mogą Państwo upajać się ożywczym, czystym górskim tlenem. Wypoczynek (wróć) w górach (interesujący wpis) może również być połączony z łowieniem pstrągów w lodowatym strumyku czy z górskimi eskapadami. Są tu w Beskidzie świetnie znakowane szlaki o przeróżnych stopniach komplikacji.

Każdy wędrowiec wybierze trasę wedle swoich możności i sił. W zimie wypoczynek w górach to z pewnością białe szaleństwo na ośnieżonych stokach. Można postawić na zjazdy na nartach, snowboard, dzieciaki nierzadko wybierają saneczki. Jesteśmy w stanie też zorganizować kuligi i uczty przy ognisku, a latem rower - rowerowe trasy w Górach Izerskich.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.