Gdzie tego roku wyjechać na wypoczynek? Co może zaoferować Jantar? Dlaczego dobrze jest tam pojechać?

Marzą nam się wczasy nad Bałtykiem? Zastanawiamy się do jakiej miejscowości tego roku pojechać i trudno nam się zdecydować. Wybór jest bardzo duży. Z pewnością wszystkich pięknych miejscowości nad polskim morzem nie mieliśmy okazji zobaczyć.


image - wakacje
Opracowanie: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z tego względu warto wybrać się w nowe miejsce, by poznawać nowe zakątki polskiego wybrzeża.

Jeśli jeszcze nie byliśmy w Jantarze, to trzeba czym prędzej nadrobić taki błąd. Sporo zielonych terenów oraz bliskość morza to okoliczności przyrody, które z pewnością skradną nasze serce. Jeśli chodzi o kwatery Jantar ma w ofercie ich całą gamę - http://www.ruszajwpolske.pl/wojewodztwa/pomorskie/noclegi/10,index.html. Od małych domków letniskowych, po miłe rodzinne agroturystyki czy droższe apartamenty. Na pewno znajdziemy coś idealnego zarówno na miły wyjazd dla par, jak też na wyjazd z dziećmi.


Nazwa Jantar oznacza bursztyn i jest ona stąd, iż dawniej przebiegał tamtędy bursztynowy szlak. Z tą tradycją wiążą się ciekawe mistrzostwa, gdzie możemy spróbować swoich sił w poławianiu tego cennego surowca. Co roku wiele ludzi przyjeżdża na taką imprezę, by oglądać zmagania zawodników. Z pewnością jest to coś ciekawego.


polecane kwatery jantar
Opracowanie: Tyler Bolken
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Warto wiedzieć, że blisko miejscowości Jantar są miejsca, które również dobrze jest odwiedzić. Niedaleko, na Wyspie Sobieszewskiej znajdziemy dwa rezerwaty przyrody. W miejscu tym można zaobserwować kilka gatunków rybitw jak również ogromną ilość innego ptactwa. Z pewnością wyprawa do rezerwatu okaże się ciekawa nie tylko dla fanów ornitologii.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.