Nareszcie przyszło lato. Dokąd udać się na urlop?

Wreszcie doczekaliśmy się okresu letniego. O słonecznych chwilach marzyliśmy już tak bardzo. Tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość. W długie, mroźne popołudnia spędzaliśmy czas, przeglądając wesołe zdjęcia z ubiegłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, kiedy tylko nikt nie zauważył, wertowaliśmy katalogi agencji turystycznych w poszukiwaniu najkorzystniejszych wyjazdów.
Tymczasem, wakacje już niedługo. Jeszcze parę tygodni i będziemy beztrosko leniuchować na słonecznej plaży oraz radośnie baraszkować w lazurowym morzu. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tej swobody.

Biuro podróży na orlica.pl, jak każdego roku, ma do zaoferowania nam mnóstwo cudownych atrakcji. Można wręcz przebierać w wycieczkach. Od wielu już lat najczęstszym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów rodaków jest bez wątpienia zagranica. Przyzwyczailiśmy się do luksusów, jakie zapewniają nam zagraniczne kurorty. Odległe kraje dają nam także gwarancję udanej aury podczas całego pobytu. Nie przedstawiamy już sobie udanego urlopu bez bezkresnej plaży, błękitnego morza oraz warunków na najlepszym poziomie. Stąd też, podobnie jak w ubiegłych latach, wakacje spędzimy w którymś z popularnych, zagranicznych ośrodków wypoczynkowych.

Wakacje w Chorwacji
Zaczerpnięte z: www.orlica.pl
Ogromną popularnością cieszą się oczywiście wycieczki do Grecji. Ten kraj jest jednym z najchętniej odwiedzanym przez Polaków miejscem w Europie. Nie ma co się temu dziwić. W końcu jest to kraj stworzony do odpoczynku. Każdy dzień płynie tam błogo i niespiesznie. Wspaniała aura dopisuje. Grecja to państwo wspaniałych zabytków z czasów starożytnych. Nie powinniśmy też zapomnieć o świeżej kuchni, która przyciąga miłośników kulinariów z całego świata. Kochamy również spędzać wakacje w Turcji. Jest to fascynujący kraj, pełen kontrastów, tak jak np. egzotyczna Tajlandia - http://www.orlica.pl/egzotyka/wakacje-tajlandia.

Obok historycznych budowli jeszcze z czasów starożytnych wyrastają luksusowe ośrodki. Wspaniałe plaże oferują wczasowiczom mnóstwo atrakcji, a kuchnia pachnie orientalnymi przyprawami.

Dla wszystkich spóźnialskich jest jeszcze last minute do Egiptu. Kraina faraonów od wielu lat jest ulubionym miejscem wypoczynku dla Polaków.


Może zainteresują ciebie także

Malownicze miejsca w Egipcie

wakacje, wczasy
Zaczerpnięte z: http://www.eccoholiday.com/
Nie każdy, kto marzy o wyjeździe na urlop w ładne i ciepłe miejsce planuje to przez długie miesiące. Jest całkiem sporo osób, które korzystają z ofert last minute. Od dłuższego czasu niezwykle popularne są takiego typu wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się bagaże i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy się wybrać. Wybór zazwyczaj jest ogromny. Naturalnie najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu aby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.
13-10-01 12:12:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.