Pamiętaj o elementach koniecznych podczas pieszych wędrówek!

Zaplanowanie każdej wędrówki nie może pominąć sprawdzenia ekwipunku, jaki się obecnie posiada. Do najistotniejszych akcesoriów należą plecaki oraz śpiwory. Bez wątpienia wszystko musi być dostosowana do wariantu organizowanej wyprawy a także aktualnej pory roku.

Akcesoria jak śpiwory różnią się sporą ilością parametrów. Po pierwsze ważna jest struktura. Zauważyć można śpiwory w formie mumii lub powszechne kołdry. W tym pierwszym wypadku mamy do czynienia z rozwiązaniem zabudowanym, wyposażonym w formę kaptura. Będzie to szczególnie ważne, gdy chce się dobrze odizolować od wiatru. Ponadto kluczowe są atrybuty termiczne. Zależnie od pogody można zdecydować się na rozmaite typy grubości. Pewne z nich zezwalają na dogodny wypoczynek także, kiedy temperatura zewnętrzna spada poniżej zera stopni - http://www.landersen.pl/sprzet-turystyczny/spiwory. Rzecz jasna nie można także zapominać o opcji kompresji śpiwora – dzięki niemu nie będzie problemem transportować go w trakcie ciężkich wycieczek. Teraz należy przejść do następnego elementu jakim jest właściwy plecak.

Może zainteresują ciebie także

Wybór dobrze dostosowanych możliwości – Kołobrzeg zaprasza

Kołobrzeg, plaża
Opracowanie: brzeszczot
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Duży wybór wśród wyjątkowo wskazywanych miejsc, co są bezsprzecznie warte polecenia oraz uwagi na rynku, wymienia się kołobrzeskie, pełne tajemniczości zakątki. Można trafić na dobrze przygotowane oferty, które spełniają wymagania podróżujących w stu procentach.


Sprawdź więcej
Opracowanie: Matt Matches
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Gdy chodzi o firmę Deuter plecaki dostarczane przez nią charakteryzują się świetną formą wykonania. Choć mają odmienne kubatury, wszystkie posiadają znaczne atuty. Różnicują się przykładowo formą wentylowania ścianki tylnej – nie można lekceważyć tego czynnika, bowiem miewa on ogromny wpływ na wygodę, szczególnie w trakcie letnich przechadzek. Prócz tego opisywane plecaki mogą być wyposażone w liczne uchwyty pomocnicze, które pozwalają na dogodne przenoszenie większych elementów takich jak np. kije trekkingowe. By poznać się z katalogiem opisywanych produktów, wystarczy wprowadzić w przeglądarkę wyrażenie "Deuter plecaki" a wyświetlone zostaną liczne warianty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.