Wschód zaprasza

Wschodnie regiony Europy są ciągle marnie eksplorowane przez mieszkańców Polski. Tysiące naszych turystów latem udaje się na cypryjskie i marokańskie plaże, wyłącznie niewielka garstka fanów wschodnich klimatów stawia na podróż do Rosji i innych ościennych krajów. To znaczny błąd.
Trudno zrozumieć czemu tak mało mieszkańców naszego kraju jeździ na słoneczny Krym. Ten upalny półwysep ma przepiękne plaże, lazurowe Morze Czarne i dziesiątki zabytków, które warto zobaczyć. Krajobrazy są bardzo podobne do tych, które są na riwierze francuskiej, a koszty hoteli i jedzenia są dużo mniejsze.

Wycieczki na Białoruś
Zaczerpnięte z: www.oliviaforever.pl
Dodatkowo na Krymie można zwiedzać wyjątkowe pozostałości po grekach i genueńczykach. Ciekawym miejscem dla każdego, kto zna dzieje Polski, jest Jałta. W tym ładnym kurorcie stoi biały pałac, w którym w tysiąc dziewięćset czterdziestym piątym trójka władców Aliantów tworzyła losy Polski.

Ciekawym kierunkiem podróży może być Obwód Kaliningradzki. To idealne miejsce dla turystów, którzy pragną zobaczyć coś zupełnie wyjątkowego. W tym obszarze można zobaczyć pozostałości Związku Radzieckiego – niektórzy goście odnoszą przeświadczenie, że czas tam stoi.

Kaliningrad to także wyśmienite miejsce, w które można udać się w celach biznesowych – niedawno rząd naszego kraju mocno zliberalizował prawo o kaliningradzkim ruchu transgranicznym. Idealnym miastem, z którego dostaniesz się do Obwodu Kaliningradzkiego, jest Gdańsk. Żeby przeczytać aktualne oferty agencji turystycznych w Gdańsku, trzeba do Google wkleić słowa „biuro podróży Gdańsk”.

Może zainteresują ciebie także

Oferty podróży na Wschód

Biuro podróży Olivia Forever
Zaczerpnięte z: www.oliviaforever.pl
Czas wakacji potrzeba spożytkować, nie odwiedzać jedynie zwykłych miejsc na wypoczynek, ale poszukiwać coraz to nowych atrakcji.Warto obecnie silnie przygotować się obecnie na bardziej interesujące formy odpoczywania ,jak również na co oryginalniejsze propozycje agencji turystycznych.


Sporą zaporą w podróży do Rosji są obowiązkowe wizy do Rosji. Ich posiadanie jest potrzebne, by przekroczyć granicę. Otrzymanie ich nie jest szczególnie trudne, trzeba jednak mieć na uwadze, że trzeba się o nie ubiegać na długi czas przed podróżą. O ile chodzi o wizy na Białoruś, są one cięższe do przyznania, lecz nie powinno się poddawać, biuro podróży oliviaforever.pl pomoże.
13-10-16 09:30:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.