Kto z naszych rodaków wybiera się w tym roku nad Bałtyk i jakiego rodzaju noclegi rezerwuje dla swojej familii

Nasze morze, to jest Bałtyk, chociaż nie może równać się z zamorskimi akwenami, to jednakże każdego lata przyciąga wielu wczasowiczów z najbardziej dalekich miejsc w Polsce. A powodem takiego zainteresowania pozostaje nie tylko dość niska cena za nocleg, ale i fakt, że nie trzeba na targowisku rozmawiać w obcym języku. Szczególnie osoby po siedemdziesiątce z chęcią powtórnie odwiedzą miejsca, które znają z czasów swojej młodości.

polecana oferta
Opracowanie: devra
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Emeryci, którym sytuacja materialna nie pozwala na zarezerwowanie drogich i luksusowych apartamentów, zazwyczaj zadowalają się noclegiem w tzw. kwaterach prywatnych. Nie można tutaj oczekiwać wielkich wygód ani też odrębnej łazienki, takiej do prywatnej dyspozycji. Trudno w tym przypadku liczyć również na jakiekolwiek dania - turyści szukają niedrogich barów mlecznych na mieście. Natomiast osoby bardziej majętne wybiorą bardziej wysmakowane noclegi.

To zazwyczaj dla nich wybudowane zostały apartamenty nad morzem. To ogromne kompleksy hotelowe, które w swojej propozycji posiadają nie tylko pokoje do spania. Ich posiadacze chcą zwabić jak największe grono nadzianych usługobiorców, którzy są gotowi wydać sporą sumę na dostępne w hotelu rozrywki. A do tych jesteśmy w stanie wliczyć salę do ćwiczeń czy krytą pływalnię ze zjeżdżalniami. Niedającym się podważyć atutem pozostaje fakt, że w tamtejszych lokalach gastronomicznych nie dosyć, że można najeść się do woli, to jeszcze podawane posiłki są rzeczywiście smaczne.

Może zainteresują ciebie także

Dlaczego warto odwiedzić Gdańsk?

Gdańsk
Opracowanie: zeesenboot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Gdańsk to miejscowość o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu znaczących kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających urlop nad morzem Bałtyckim. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.


A kilkuosobowe rodziny raczej nie pomyślą o tym, aby apartamenty nad morzem były dla nich najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Pierwszaki, które mieszkają w wielkim mieście, chętnie spędzą wakacje poza aglomeracją. Tutaj powietrze pozostaje czystsze, a kontakt z naturą daje wiele zadowolenia. Z tego powodu gros rodziców, którzy na co dzień przemierzają zatłoczone ulice miast, wybiera się na wczasy w jak najbardziej wiejskie okolice - http://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/wybrzeze_baltyckie/agroturystyka/r,24,7,1,index.html/. W omawianym przypadku agroturystyka nad morzem bałtyckim okaże się najlepszym pomysłem na nocleg. Zresztą właściciele takich obiektów pamiętają o atrakcjach tak dla berbeciów, jak i dla dorosłych. Okazuje się, że nawet najmniej wysublimowana niespodzianka okaże się strzałem w dziesiątkę, np. nocne pieczenie kiełbasek przy ognisku albo łowienie ryb w okolicznym jeziorze.
17-08-18 06:41:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.