Trudno jest przemieszczać się w nieznanym miejscu bez dobrej nawigacji

Trudno poruszać się po obcym mieście bez dobrej nawigacji. Kiedy pochodzimy z Białegostoku, Zakopanego czy Zielonej Góry, a jedziemy do powiedzmy Łodzi jakby nie patrzeć mamy całkowite prawo nie znać zbyt dobrze ulic. Również jeżdżenie pomiędzy poszczególnymi miastami do prostych nie należy.
wakacje
Opracowanie: J P
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dokąd na wczasy? Kilka solidnych rad

Wybierasz się na urlop w obrębie Europy i Afryki, czy raczej rozglądasz się za ekskluzywnym miejscem wypoczynku? Oferty biur podróży pokazują wakacje wedle różnych kryteriów, zwłaszcza w zależności od budżetu na własne wydatki i konkretnych planów spędzenia urlopu.
Któż spośród nas nie marzy sobie o wczasach w gorącym, a nawet tropikalnym klimacie?
plaża
Opracowanie: popofatticus
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Urlop nad morzem i w górach

Polska to kraj, który daje znaczne możliwości pod względem atrakcyjnego wykorzystywania wakacji. Jest tu bowiem bardzo dużo ciekawych krajoznawczo i historycznie miast, a dostęp do morza i gór daje zróżnicowane przyjemne wrażenia. Mimo to ostatnio wielu ludzi woli wybrać się za granicę na wakacje.
morze
Opracowanie: Bady Qb
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie warto jest pojechać nad morze?

Urlop nad polskim morzem to pomysł na doskonałe wczasy. Szum fal i piaszczyste plaże każdego roku kuszą wielu turystów. Ale gdzie pojechać? Które nadmorskie miasteczko wybrać?
Nadzwyczaj interesującym miejscem jest Hel. Dlaczego? W pierwszej kolejności z tej przyczyny, iż z trzech stron otacza go morze. Umiejscowiony jest na krańcu Mierzei Helskiej, znanej jako najdłuższy półwysep w Polsce.
zakopane
Opracowanie: Christopher William Adach
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakopane - czemu to stolica polskich gór

Jeżeli potrzebujesz pomysłu na świetne wakacje, można wybrać między innymi Zakopane. Ta stolica polskich Tatr od mnóstwa lat przyciąga mnóstwo turystów. Zakopane ma sporo ogromnych zalet – przede wszystkim bez wątpliwości będzie się tam nieźle bawić chyba każdy, zarówno dorośli jak i dzieci.
panorama
Opracowanie: Clarissa de Wet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wrocław i Zakopane - przekonaj się dlaczego trzeba je zobaczyć

Ludzie nieraz zastanawiają się nad tym, gdzie należy udać się na weekend, bądź spędzić go raczej w górach, nad morzem lub też odwiedzać jakieś ciekawe miasto. Tych w Polsce akurat nie brak. Do najbardziej rozpoznawanych warto chociażby Wrocław, Kraków bądź także Gdynia albo Poznań. Proponują one naprawdę dużo atrakcji odpowiednich przy tym dla osób dorosłych, dzieci albo również dla młodzieży.
hotel
Opracowanie: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Zaczerpnięte z: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Poznaj uroki Polski - najlepsze opcje na wycieczkę

W Polsce jest wiele urokliwych miejsc. Może nie tyle co w choćby Hiszpanii czy Kanadzie, lecz tak czy siak Polacy nie powinni miewać żadnych kompleksów - tak się składa, że zamieszkujemy w pięknym kraju. Dosłownie każdy rejon w Polsce to miejsce, gdzie żądni atrakcyjnych miejscówek mają okazję odnaleźć naprawdę dużo.
bielizna termoaktywna
Zaczerpnięte z: http://www.sport-shop.pl/

Czym zadziwia marka konsumentów?

Rewelacyjnie przygotowane ochraniacze okazują się znakomitym wyborem dla wymagających konsumentów. Nieograniczone możliwości wyboru zachęcają do korzystania z doskonale przygotowanych propozycji, by klienci mieli do dyspozycji wysoką jakość. Wybór wśród aktualnie dostępnych opcji zadziwia złożonością, dlatego warto zwrócić uwagę na szczególnie chętnie wybierane opcje. Wśród dostępnych na wyciągnięcie ręki opcji widać ogromne zaangażowanie specjalistów w systematyczne wprowadzanie unowocześnień.
polskie góry
Opracowanie: Artur Nowacki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Spędź wolne w naszym kraju - z pewnością skutecznie odpoczniesz

Jeżeli ktoś przygotowuje akurat swoje wczasy, to z pewnością może obecnie liczyć na bardzo wiele najróżniejszych, atrakcyjnych możliwości dotyczących tego, gdzie tak w ogóle się wybierze. Przecież obecnie praktycznie cała Europa stoi przed nami otworem, gdyż oferty biur podróży z tym związane charakteryzują się tak znacznym zróżnicowaniem, że każdy z nas będzie w stanie znaleźć wśród nich coś rzeczywiście dla siebie dobrego.
Opracowanie: www.nartyslowacja.pl

Sprzęt przydatny w górach

Wycieczka w góry to przedsięwzięcie, które nierzadko wymaga od uczestników zdobycia odpowiedniego sprzętu. Oczywiście bardzo dużo zależy od tego, jak wysokie jest pasmo górskie, jakie wybiera się na wycieczkę. Istnieją bowiem, także w Polsce, góry niespecjalnie wysokie, a w niektórych miejscach całkowicie płaskie. Tego rodzaju tereny nadają się do niezbyt zaawansowanych wycieczek, a wręcz do spacerów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.