Ukraina
Opracowanie: Loris Silvio Zecchinato
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli interesujesz się podrożą i geografią. Chcesz zwiedzić cały świat i nie boisz się przygód w najdalszych zakątkach świata - warto poznać współczesne możliwości lotów

Egzystując w dwudziestym pierwszym wieku - każdy dojrzały mieszkaniec polskiego kraju powinien orientować się we współczesnych sposobnościach podróżniczych i wygodzie prędkiego przenoszenia się. Polacy coraz częściej wybierają się za granicę, niekoniecznie w celach zarobku, ale również po to, żeby z pasją odkryć niepoznane dotychczas miejsca.
miejsce noclegowe
Opracowanie: Bernhard Wintersperger
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szukasz pomysłu na weekend? Sprawdź nasze porady

W naszym kraju jest mnóstwo wspaniałych rejonów, które musimy zwiedzić. W każdym z nich na pewno znajdziemy coś interesującego dla siebie, coś co trzeba będzie zwiedzić. Co istotne, to w każdym z tych miast znajdziemy wiele fantastycznych kwater, dzięki który będziemy mogli spokojnie odpoczywać po zobaczeniu.
Węgry
Opracowanie: Alessandro Caproni
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje inne niż zawsze. Parę konstruktywnych sugestii dla zapracowanych osób

Gdy mamy zaledwie po naście lat i zamierzamy albo po prostu musimy założyć rodzinę, to wówczas o wakacyjnych planach zapominamy na przynajmniej sześć następnych lat. Wyjazd na wczasy wiąże się przecież z ogromnymi kosztami - im większa rodzina, tym bardziej te wydatki wzrastają. Okres przełomowych zmian nastaje najczęściej, chociaż rzecz jasna nie zawsze, dziesięć lat później, a awans czy podwyżka to zaledwie wybrane symptomy zmian.
Warszawa
Opracowanie: Paul Sableman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym charakteryzują się bilety lotnicze Warszawa Budapeszt i Chicago Kraków oraz po co warto tam się wybrać?

Budapeszt stanowi bardzo dobry kierunek na weekendowy lot z Warszawy. Tak się składa, że lot do Budapesztu jest dość krótki, hostele i noclegi tanie – a do tego w samym Budapeszcie możemy odnaleźć sporo ciekawostek.
mazury
Opracowanie: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pojezierze mazurskie - perła Polski, którą trzeba odwiedzić!

W sezonie wakacyjnym miasta są opuszczone. Wszyscy udają się na tęsknie wyczekiwane urlopy, do wszelakich regionów Polski i Starego Kontynentu. Tropikalne uzdrowiska, wielkie stolice europejskie, chorwackie pomorza. Lecz mnóstwo Polaków, coraz częściej preferuje nasze piękne Mazury jako miejsce letniego urlopu. Nic w tym dziwnego, klimat jest urzekający, każdy kto chodź raz je odwiedził, za pewne tam powróci.
dieta
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Jak można walczyć z nadmierną ilością kilogramów, jeśli klasyczne sposoby i techniki nie poskutkują.

Społeczeństwa w krajach cywilizowanych od niedawna zaczęły się borykać z problemem otyłości, i problem ten jest coraz bardziej poważny. Ilość ludzi którzy mają zbyt dużą wagę rośnie bardzo szybko, przekłada się to niestety na zwiększoną liczbę rozmaitych chorób i spore wydatki przeznaczane na leczenie. Przyczyn takiej sytuacji jest kilka, do najważniejszych należą nieodpowiednie odżywianie i siedzący tryb życia.
apartamenty zakopane
Opracowanie: WAN SA
Zaczerpnięte z: WAN SA

Wakacje w górach? Postaw na Zakopane, a z pewnością nie pożałujesz

Połowa roku nadchodzi wielkimi krokami, a Ty w dalszym ciągu nie posiadasz planów na tegoroczne wakacje? Najwyższa pora, tak aby to zmienić! Za niedługo nie uda Ci się już odnaleźć wolnych kwater w terminach, jakie by Cię interesowały. W następstwie tego warto byłoby już dzisiaj podjąć decyzję dotyczącą tego, gdzie wspólnie z rodzinką spędzicie ten wyjazd.
Gdańsk
Opracowanie: MrSco

W jaki sposób możemy podróżować po Polsce? Który środek transportu będzie odpowiedni na daną okazję?

Już dawno przeminęły czasy, gdy ludzie omijali korzystanie z usług linii lotniczych szerokim łukiem, z powodu drogich biletów. Latało się w sytuacji, w jakiej nie było już innego wyjścia, czyli wtedy, kiedy dystans do pokonania był bardzo daleki. Nikt nie myślał o lataniu na bardzo bliskie odległości. Dziś się to już całkiem zmieniło i bez problemu można znaleźć w sieci dużo bardzo tanich biletów, również na loty krajowe. Ludzie z wielką chęcią korzystają z tego typu okazji planując urlop w Polsce. Jakie mamy możliwości transportu po kraju oraz, który będzie odpowiedni w jakich sytuacjach?
podróże
Opracowanie: Grant Montgomery
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Myślisz o podróżach orientalnych? Teraz to nie kłopot, biura turystyczne zapewniają doskonałą ofertę

Z każdym rokiem oferta prezentowana przez biura podróży staje się coraz ciekawsza oraz bardziej oryginalna. Dzisiaj można tam wykupić nie tyle sztampowe wycieczki do najpowszechniejszych kurortów za granicą, lecz również w wiele egzotycznych oraz cudownych zakątków na całym świecie. To fakt, że podobne wycieczki kosztują nieco więcej, jednakże kiedy właściwie zaoszczędzimy, a dodatkowo znajdziemy atrakcyjną cenowo ofertę, możemy jechać, gdzie tylko nam się marzy.
Rodzina na wczasach
Opracowanie: MSM Mońki
Zaczerpnięte z: MSM Mońki

Nowatorskie metody na organizację wakacyjnego czasu dzieci

Większa część uczniów, zarówno tych najmłodszych klas, jak i tych starszych przyzna, że przez prawie cały rok nauki marzy o wytęsknionych wakacjach. Jednak po paru tygodniach wolności, czasem może robić się odrobinę nudno. W podobnej sytuacji do działania, szczególnie w przypadku młodszych dzieci, muszą wkroczyć rodzice, przed którymi znajduje się naprawdę problematycznym zadaniem. Jest nim mianowicie interesujące, ale i w pełni bezpieczne zorganizowanie wolnego czasu, tak żeby tegoroczne wakacje pozostały w pamięci dziecka przez długie lata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.