Zdjęcie tatr
Zaczerpnięte z: astrojawil.pl

Jak wybrać porządny sprzęt górski?

Jeżeli naszym hobby jest wędrowanie po górskich szlakach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy mieć fachowo dobrany sprzęt, który zagwarantuje nam wygodę i bezpieczeństwo w trakcie wyjazdów. Każdy dobry sklep turystyczny oferuje takie wyposażenie w swoich katalogach. Ostatnio, zdecydowanie zbyt często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy tracą życie na szlakach, gdyż wybierają się w góry bez przygotowania. To ludzka głupota najczęściej jest główną przyczyną tragicznych wydarzeń w górach.
początek wspaniałej podróźy
Opracowanie: Donnie Nunley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakim miejscu można zorganizować na wyjazdy integracyjne?

Inspirowanie pracowników w firmie i kreowanie ducha grupy to szczególnie istotne cele dla każdego działu zasobów ludzkich. Jeśli ludzie są dobrze zharmonizowani - obowiązki wykonują lepiej i dodatkowo przeżywają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do pracy. Zapraszamy na incventive.
Morze
Opracowanie: Justin De La Ornellas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Do jakich krajów latamy na wakacje last minute?

W okresie letnim każde biuro podróży proponuje wczasy last minute. To wspaniała możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a do tego ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że ciekawa oferta pojawi się w przeciągu jednego wieczoru, a za kilkanaście godzin będziemy wylatywać na wakacje.
Villa Mare
Zaczerpnięte z: villamare.com.pl

Wakacje nad morzem?

Zaczyna się lato, czas urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas potrzebuje paru dniach wytchnienia po miesiącach wyczerpującej pracy. Sporo Polaków decyduje się teraz na wojaże zagraniczne, ale nie trzeba lecieć na tropikalną wyspę, by idealnie wypocząć i świetnie spędzić urlop. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to rewelacyjna oferta.
most
Opracowanie: Rafin Developer
Zaczerpnięte z: Rafin Developer

Urlop niedaleko Warszawy

Rozejrzyjcie się dookoła! Tak można zwrócić się do mieszkańców Warszawy, którzy masowo nawiedzają Zakopane i polskie morze, a obok jest przecież piękne Mazowsze. A w rzeczy samej jest tam wiele do zobaczenia!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.